Programma 25 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Corenos JO17-1   10:30 Arend Koenes Ten Post  
STEO JO15-1           
Holwierde JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Holwierde  
Be Quick JO11-5 - STEO JO11-1   09:30   Haren  
STEO JO11-2 - BATO JO11-4   09:00 Robin van Dijk Ten Post  
STEO JO9-1          
STEO MO19-1 - BATO MO19-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
Winsum MO13-1 - STEO MO13-1   09:00   Winsum  

Bewerk

Programma 18 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
21-5 Corenos JO17-1 - STEO JO17-1   19:00   Roodeschool  
Velocitas JO15-3 - STEO JO15-1   12:00   Groningen  
SGV JO13-1 - STEO JO13-1   11:00   Schildwolde  
Corenos JO11-1 - STEO JO11-1   09:45   Roodeschool  
Omlandia JO11-3 - STEO JO11-2   10:30   Ten Boer  
Bedum JO8-3 - STEO JO8-1   09:00   Bedum  
STEO MO19-1 - Rolde/SGO/SVDB MO19-1   09:00 Andre Swieringa Stedum  
STEO MO13-1 - Bedum MO13-1   10:30 Jochem Wieringa Stedum  

Bewerk

Programma 11 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Corenos JO17-1 - STEO JO17-1 Uitgesteld!           
STEO JO15-1 - NEC Delfzijl JO15-3   11:30  Johan Ritsema Ten Post  
STEO JO13-1 - Holwierde JO13-1   10:30 Jeroen Bansberg Stedum  
STEO JO11-1 - Middelstum JO11-1   09:00 Tim Ypey Stedum  
STEO JO11-2 - Meedhuizen JO11-1   09:30 Lars Leeman Ten Post  
STEO JO8-1 - Usquert JO8-1   09:00 Jacco Santing Stedum  
Noordpool MO19-1 - STEO MO19-1   12:15   Uithuizen  
STEO MO13-1 - NWWC MO13-1   09:00 Martin Ypey Ten Post  

Bewerk

Programma 4 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - DVC Appingedam JO17-3   10:30 Joop de Vries Ten Post  
Engelbert JO15-1 - STEO JO15-1   11:45   Engelbert  
MOVV JO13-1 - STEO JO13-1   09:30   Midwolda  
STEO JO11-1 Vrij          
SGV JO11-3 - STEO JO11-2   09:00   Schildwolde  
STEO JO9-1 Vrij          
STEO MO19-1 - Bedum MO19-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
STEO MO13-1 - WVV MO13-1   11:00   Stedum  

Bewerk


Wedstrijdsecretariaat SJO STEO

Relatienr. PWDV92R
Jan Spijk (06-41413875)
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportpark
svTEO:

B. Kuiperweg 11, 9792 PJ
Ten post
Tel: 050 3022623


Sportpark
vv Stedum:

Bedumerweg 6, 9921 PL
Stedum
Tel: 0596 551670

Sportpark Stedum


  • Bezoekers:
  • Vandaag 154
  • |
  • Gisteren 380
  • |
  • Deze week 1172
  • |
  • Deze maand 4940
  • |
  • Totaal 203829