Programma 16 februari

Wedstrijdco√∂rdinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
KRC/ZEC JO17-1 - STEO JO17-1 Uitgesteld          
STEO JO15-1 - Bedum JO15-4   09:00 Jan Beukema Ten Post  
STEO JO13-1 - Farmsum JO13-1  Verplaatst          
VVSV'09 JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Ulrum  
STEO JO11-2 - Heiligerlee JO11-2   10:30   Ten Post  
Farmsum JO8-1 - STEO JO8-1   10:00   Delfzijl  
STEO MO19-1 - HSC MO19-1   10:15   Stedum  
NWWC MO13-1 - STEO MO13-1   10:00   Wagenborgen  

Bewerk

Programma 9 februari

Wedstrijdco√∂rdinatie: 

Stedum: Johnny Lantman
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - De Fivel JO17-1 Afgelast   09:00   Ten Post  
Siddeburen JO15-2 - STEO JO15-1   11:00   Siddeburen  
STEO JO13-1          
STEO JO11-1 - Loppersum JO11-1   10:30 Jeroen Bodde Stedum  
BATO JO11-4 - STEO JO11-2 Afgelast   09:15    Winschoten   
STEO JO8-1          
BATO MO19-1 - STEO MO19-1   11:45   Winschoten  
WVV MO13-1 - STEO MO13-1   08:45   Winschoten  

Bewerk

Programma 8 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Poolster JO17-1 - STEO JO17-1   10:30   Spijk  
STEO JO15-1 - Hogeland JO15-2   10:00 Andre Swieringa Stedum  
STEO JO13-1 Vrij          
STEO JO11-1 - NWC JO11-1   10:30 Lars Leeman Ten Post  
Lewenborg JO11-4 STEO JO11-2   08:30   Groningen (Lewenborg)  
Helpman JO9-4 - STEO JO9-1   09:00   Haren (Esserberg)  

3-12 STEO MO19-1 - GVAV MO19-1

  19:00 Pieter Berend Slager Stedum  
Middelstum MO15-1 -  STEO MO15-1   10:30   Middelstum  

 

Bewerk

Programma 1 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Spijk - Lukas Kruidhof
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Siddeburen JO17-1    09:00 Arend Koenes Stedum 4-2
Noordwolde JO15-1 -  STEO JO15-1   10:30   Noordwolde 4-2
DVC Appingedam JO13-3 - STEO JO13-1   09:00   Appingedam 6-1

28-11 STEO JO11-1 - Noordpool JO11-1

De Heracliden JO11-1 - STEO JO11-1

 

18:45                 

09:00

 

Stedum                                  

 

Uithuizermeeden

2-3

 

7-2

STEO JO11-2 - LEO (Loon) JO11-5   10:45 Jop Koenes Stedum 0-7
STEO JO9-1 - FVV JO9-2   10:45 Tim Ypey Stedum  
Helpman MO19-2 - STEO MO19-1   12:00   Esserberg (Haren) 2-3
STEO MO15-1 - Amicitia-BG-ON MO15-2   10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post 1-3

 

Bewerk


Wedstrijdsecretariaat SJO STEO

Relatienr. PWDV92R
Jan Spijk (06-41413875)
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportpark
svTEO:

B. Kuiperweg 11, 9792 PJ
Ten post
Tel: 050 3022623


Sportpark
vv Stedum:

Bedumerweg 6, 9921 PL
Stedum
Tel: 0596 551670

Sportpark Stedum


  • Bezoekers:
  • Vandaag 127
  • |
  • Gisteren 296
  • |
  • Deze week 1394
  • |
  • Deze maand 5588
  • |
  • Totaal 175250