Programma 15 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
22-12 NEC Delfzijl JO17-2 - STEO JO17-1   10:30   Delfzijl  
STEO JO15-1 - Zuidhorn JO15-4   09:00 Andre Swieringa Stedum  
12-12 STEO JO13-1 - NWWC JO13-1   18:45 Jochem Wieringa Stedum 0-2
STEO JO11-1 - SJO ZVC 14 JO11-2 (beker)   09:30 Robin van Dijk Ten Post  
STEO JO11-2 - SGV JO11-3   10:45   Stedum  
STEO JO9-1 - Helpman JO9-3   10:45 Jeroen Bodde Stedum  
STEO MO19-1 - Roden MO19-1   11:00 Jan Beukema

Ten Post

 
STEO MO15-1 Vrij          

 

Programma 8 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Poolster JO17-1 - STEO JO17-1   10:30   Spijk 3-3
STEO JO15-1 - Hogeland JO15-2 afgelast   10:00 Andre Swieringa Stedum  
STEO JO13-1 Vrij          
STEO JO11-1 - NWC JO11-1   10:30 Lars Leeman Ten Post 17-0
Lewenborg JO11-4 STEO JO11-2   08:30   Groningen (Lewenborg) 8-0
Helpman JO9-4 - STEO JO9-1   09:00   Haren (Esserberg)  

3-12 STEO MO19-1 - GVAV MO19-1

  19:00 Pieter Berend Slager Stedum 6-2
Middelstum MO15-1 -  STEO MO15-1   10:30   Middelstum 5-1

 

Programma 1 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Spijk - Lukas Kruidhof
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Siddeburen JO17-1    09:00 Arend Koenes Stedum 4-2
Noordwolde JO15-1 -  STEO JO15-1   10:30   Noordwolde 4-2
DVC Appingedam JO13-3 - STEO JO13-1   09:00   Appingedam 6-1

28-11 STEO JO11-1 - Noordpool JO11-1

De Heracliden JO11-1 - STEO JO11-1

 

18:45                 

09:00

 

Stedum                                  

 

Uithuizermeeden

2-3

 

7-2

STEO JO11-2 - LEO (Loon) JO11-5   10:45 Jop Koenes Stedum 0-7
STEO JO9-1 - FVV JO9-2   10:45 Tim Ypey Stedum  
Helpman MO19-2 - STEO MO19-1   12:00   Esserberg (Haren) 2-3
STEO MO15-1 - Amicitia-BG-ON MO15-2   10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post 1-3

 

Programma 24 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
VVK JO17-1 - STEO JO17-1   10:00   Groningen (het Noorden)  

STEO JO15-1 - Zuidhorn JO15-4
afgelast

  09:00 Joop de Vries Stedum  

STEO JO13-1 - NWWC JO13-1 afgelast

 

09:00

Yannick van den Berg Ten Post  
STEO JO11-1 Vrij   10:30      
NEC JO11-3 - STEO JO11-2   08:45   Delfzijl 8-0
STEO JO9-1 Vrij          
STEO MO19-1 Vrij   09:00      
MOVV MO15-1 - STEO MO15-1   13:00   Midwolda 9-0

 

Programma 17 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - OKVC JO17-1   09:00 Andre Swieringa Stedum 2-8
Kloosterburen JO15-1 - STEO JO15-1   11:00   Kloosterburen 2-8
SGV JO13-1 - STEO JO13-1   11:00   Schildwolde 1-4
Loppersum JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Loppersum 3-4
STEO JO11-2 - HS 88 JO11-3   10:45 Jeroen Bodde Stedum 0-4
Noordwolde JO9-2 -  STEO JO9-1   09:00   Noordwolde  
Bedum MO19-1 - STEO MO19-1   12:30   Bedum 2-0
STEO MO15-1 - NEC Delfzijl MO15-1   10:30 Edzo Doornbos Ten Post 0-6

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.