Programma 28 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lukas Kruidhof
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

25-4 STEO JO17-1 - Helpman JO17-2

STEO JO17-1 - LEO/Kloosterburen JO17-1

 

19:00                    

10:30

 

Boelie de Sturler

Stedum

Stedum

 
STEO JO15-1 - Hogeland JO15-1   10:30 Joop de Vries Ten Post  
Loppersum JO13-1 - STEO JO13-1   10:15   Loppersum  
STEO JO11-1 Vrij          
STEO JO11-2 Vrij          
Appingedam JO9-2 - STEO JO9-1   10:45   Appingedam  
STEO JO9-2 - Omlandia JO9-2   09:00 Jop Koenes Stedum  
Oerterp MO19-1 - STEO MO19-1   12:00   Ureterp  
STEO MO15-1 Vrij          
GOMOS MO11-1 - STEO MO11-1   11:30   Norg  
           

 

Programma 21 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 Vrij          
Loppersum JO15-1 - STEO JO15-1   12:00   Loppersum  
De Heracliden JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Uithuizermeeden  
STEO JO11-1 - SIOS JO11-2   10:30 Jochem Wieringa Stedum  
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-3   09:00 Diederik Dijk Stedum  
Corenos JO9-1 - STEO JO9-1   09:00   Roodeschool  
STEO JO9-2 - SIOS JO9-1   09:00 Erik van Hulst Stedum  

dinsdag 17 april STEO MO19-1 - GVAV MO19-1

STEO MO19-1 - Oerterp MO19-1

 

18:45

                        10:30

Freek Reitsema

                                Edzo Doornbos

Ten Post

                                                  Ten Post

 
STEO MO15-1 Vrij          
Winsum MO11-1 - STEO MO11-1   11:30   Winsum (Schilligeham)  
           

 

Programma 14 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Johnny Lantman
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
GRC Groningen JO17-3 - STEO JO17-1   10:15   Groningen (Corpus den Hoorn) 1-3
VVSV'09 JO15-1 - STEO JO15-1   10:30   Ulrum 3-1
Corenos JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Roodeschool 19-1
STEO JO11-1 Vrij          
KRC/ZEC JO11-2 - STEO JO11-2   10:30   Zandeweer 1-15
STEO JO9-1 - Noordpool JO9-1   10:30 Nathan Jansen Ten Post 2-13
Hogeland JO9-2 - STEO JO9-2   09:00   Baflo 3-8
STEO MO17-1 Vrij          
STEO MO15-1 - VVS MO15-1   09:00 Jan Beukema Ten Post 2-6
STEO MO11-1 - GOMOS MO11-1   10:30 Jacco Santing Stedum 4-3
           

 

Programma 7 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 Vrij          
STEO JO15-1 Vrij          
STEO JO13-1 - Froombosch JO13-1   10:30 Martin Ypey Ten Post  
STEO JO11-1 - Ezinge JO11-1   09:00  Jacco Santing

Stedum

7-3
STEO JO11-2 - Corenos JO11-1   10:30 Bram Smit Stedum 5-4
Holwierde JO9-1 - STEO JO9-1   09:00   Holwierde  
STEO JO9-2 - Noordwolde JO9-1   09:00 Jeroen Bodde Stedum 5-5
GVAV MO19-1 - STEO MO19-1   14:30   Groningen (Kardinge)  
Amicitia MO15-2 - STEO MO15-1   08:50   Groningen (Coendersborg)  
WVV MO11-2 - STEO MO11-1   08:45   Winschoten 2-0
           

 

Programma 31 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
De Fivel JO15-1 - STEO JO15-1   11:00   Zeerijp 5-2
STEO JO13-1 - NEC Delfzijl JO13-3   09:00 Yannick van den Berg Stedum 1-5
STEO JO11-1 - OKVC JO11-1   10:30 Lars Hofman Stedum 6-3
STEO JO11-2 - Hogeland JO11-2   10:30 Tim Ypey Stedum 2-5
STEO JO9-1          
STEO JO9-2          
STEO MO17-1          
STEO MO15-1 - Hogeland MO15-1   09:00 Joop de Vries Ten Post 1-0
STEO MO11-1 - WVV MO11-2   10:30 Robin van Dijk Ten Post 4-11
           

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.